Leták o kastracích
kastrace koček a kocourů

Objednávka letáků o kastraci koček

Připravili jsme pro Vás letáky, které vypovídají o tom, co děláme, jak pomoci kočkám na ulici a jak je důležitá kastrace. Také v nich nabízíme nejen info o problematice nechtěných koťat a přemnožení koček a nutnosti kastrací, ale také řešení pro cílovou skupinu koček.

Letáků máme dostatek, ale jelikož jsou hrazeny z darů sponzorů, nechceme s nimi plýtvat. Proto prosím uvažte, kam je budete dávat.

Budeme rádi, když je dáte do každé veterinární ordinace ve Vašem okolí (k tomu Vám posíláme i leták A4 k vyvěšení do čekárny), na obecní úřad, do škol (zde stačí jeden letáky nebo brožuru vylepit). Určitě bude fajn je vyvěsit do prodejen s potřebami pro zvířata a bude mít i význam rozdat je lidem, o kterých si myslíte, že problematiku nechtěných koťat, přemnožených koček ....řeší.

Nemá význam naházet letáky do každé schránky. Tolik jich zase není a stojí nás peníze.

Jelikož jsme deklarovali, že peníze, vybrané od sponzorů, použijeme na kastrace koček, není v našich silách, uhradit poštovné za rozesílání letáků. Na tisk letáků jsme udělali speciální sbírku a tiskárna pro nás udělala LUXUSNÍ cenu. Prosíme Vás tedy, abyste vedle pomoci s distribucí tuto částku za zásilkovnu uhradili - 80 Kč. Podařilo se nám získat peníze od sponzorů zatím na 15 000 kusů letáků. A další dary zacílené na tisk brožur jsou v jednání.

Na email felitikastruje@seznam.cz ná sdělte, že jste provedli úhradu 80 Kč na náš transparentní účet 99775534/2010 a my Vám odešleme letáky.

Proč potřebujete můj email a telefon?

Tyto údaje slouží pouze pro doručení letáků nebo v případě, že je potřeba upřesnit způsob doručení apod. Ochrana Vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá, proto je dále nepředáváme dalším osobám a po doručení letáků je mažeme.