Vykastrované kočky 5
Sem vložte podnadpis

PŘIBĚH č. 816
Napsala nám krmička Markéta z Litoměřic, že se jí do skupiny přitoulala malá, asi podzimní kočička (dle vete 6-7 měsíců), která vykazuje znaky březosti. Bylo třeba jednat rychle. Byla by škoda, kdyby do již prokastrované skupiny (díky FELITI) přibyla další nechtěná kotátka. Kastrace potvrdila 3 plody.

PŘIBĚH č. 815
Obec Janově u Hřenska. I zde jsou kolonie toulavých koček, o které se starala onkologicky nemocná paní. Krmila je, ale na kastraci už prostředky neměla. Paní Monika nabídla pomoc s odvozem a pokastrační péčí. Feliti nabídlo uhrazení těchto kastrací. Podařilo se odchytit první kočičku z mnoha. Jsou velmi plaché, odchyt bude náročnější. 

PŘIBĚH č. 812 - 814
Chatová oblast Zloukovice u Berouna - zde je dokastrováno.

PŘIBĚH č. 811
V Polabinách - Na Krétě žije více kočiček. Pohybují se na parkovišti v okolí restaurace a kolem popelnic. Přichází až po setmění a shání něco k jídlu. Občas jim někdo něco dá, ale žádnou potřebnou péči tam nemají. Jejich život tam neni jednoduchý, zvláště pro kočičí maminky. Proto je snaha všechny kočičky postupně odchytit a díky Feliti také vykastrovat. Máme radost, že už i čtvrtá kočička byla odchycena a vykastrována. Teď bude žít spokojenější život bez nechtěných koťátek.

PŘIBĚH č. 807 - 810
Kauza - karlovarská garsonka. Garsonka je v jedné z ubytoven v Karlových Varech, kde žije sociálně slabá paní se svojí starou maminkou. Situaci nezvládly a posbírali několik kočiček, aniž by si uvědomily riziko množení. Kočičky se mezi sebou namnožili do počtu 23 koček. Pokud by FELITI neposkytlo pomoc, už tak složitá situace by se zcela vymkla kontrole.

PŘIBĚH č. 805 - 806
Paní Helena požádala o kastraci kočičky a kocoura, kteří se se svojí matkou nastěhovali s příchodem zimy do jejich chléva. Maminka kotátek podstoupila kastraci ještě před zimou, nyní přišel čas pro její děti. V zázemí chléva mohou žít dlouhý a spokojený život. 

PŘIBĚH č. 804
Ubytovna v Brně Líšni - zde se zdržují 4 kočky - nekastrované. Dle místních dělníků, kteří je krmí, jde o tři kočky a jednoho kocourka. Paní Veronika nechce, aby se tato skupina rozrostla. Proto požádala o pomoc s kastrací. Tato kráska už rodit koťata nebude.

PŘIBĚH č. 801 - 803
Chatová oblast Zloukovice u Berouna. Zde paní Jana neúnavně ve spolupráci s Feliti kastruje toulavé kočky. Po zimě přibyli tyto tři krásky - už tak velká smečka se nemůže rozšiřovat. Díky kastracím se to nestane.

PŘIBĚH č. 799 - 800
U lidí bez domova žije velké množství koček, které u nich nachází své útočiště. Zpravidla se u nich také nekontrolovatelně množí. To se ale nestane u bezdomovců žijících na okraji Havlíčkova Brodu. Jejich dvě kočičky mají kastraci za sebou, takže na svět nepřijdou žádná další koťata, která by už ani nedokázali uživit. Rádi jsme pomohli.

PŘIBĚH č. 798
Poslední kastrovaná kočička po zemřeném majiteli v Chudčicích. 

PŘIBĚH č. 797
Obec v okrese Nymburk, kde je toulavých koček nepočítaně. Postupně je paní Lucie za pomoci programu FELITI kastruje. Toto je další kočička, která se už v této obci množit nebude. 

PŘIBĚH č. 795 - 796
Pokračujeme v kastracích u romské ubytovny v Orlové. Tentokrát přišla řada na kočičku a kocourka. Ačkoliv se díky kastracím situace pomaličku zlepšuje, je tam stále řada nevykastrovaných koček, proto budeme s odchyty pokračovat.

PŘIBĚH č. 794
Kravín plný koček, které se toulají po okolí. Jeden takový kocourek často chodil do přilehlé chatové oblasti. Celý zdevastovaný z neustálého běhání za kočičími děvčaty. Paní Lucie jí ho bylo líto, proto nás oslovila a požádala o pomoc s kastrací. Rádi jsme pomohli. 

PŘIBĚH č. 792 - 793
Pražské Vokovice - zde pravidelně "svoje" toulavky" krmí paní Eva. K této partě se přidali dva hoši a zůstali na stravu. Ale bylo třeba kastrace, aby zapadli do této pohodové skupiny. Rádi jsme pomohli a jsme rádi, že budou žít spokojený život v této skupině kastrovaných koček.

PŘIBĚH č. 786 - 791
Po zemřelém majiteli v Chudčicích zůstalo 7 koček. Těmito čtyřmi se podařilo celou tuto smečku prokastrovat. Děkujeme empatickému panu Tomášovi, že se toho ujal a s jeho pomocí se to podařilo. 

PŘIBĚH č. 784 - 785
Mořkov - vesnice, kde se neustále množí toulavé kočky. Tyto venkovky tu rodí jak o závod a "majitelé" jim koťata topí. S tím se nechtěla smířit Eva, trápilo jí to a tak začala kočky nechávat s naší pomocí kastrovat. Pro začátek tyto dvě krásky.

PŘIBĚH č. 781 - 783
Opět z obce Dolní Nezly. Tady se velmi daří paní Míše osvěta mezi starousedlíky. Nejdříve nechtěli o kastracích ani slyšet, ale postupně jí dávají za pravdu a s podporou FELITI nechávají kočky v této vesnici kastrovat. Toto je již pátá kastrační akce. Máme z toho radost.

PŘIBĚH č. 780
V Hucul Clubu na Zmrzliku jsme již kastrovali. S příchodem jara přišla do skupiny další kočička. Bylo jí třeba okamžitě kastrovat. Bohužel už byla krátce březí. Jsme rádi, že jsme mohli pomoci a skupina si více nerozrostla. 

PŘIBĚH č. 779
V Polabinách - Na Krétě žije více kočiček. Jsou vesměs mouraté, některé více a některé méně plaché. Pohybují se na parkovišti v okolí restaurace a kolem popelnic. Přichází až po setmění a shání něco k jídlu. Jejich život tam neni jednoduchý, zvláště pro kočičí maminky. Proto je snaha všechny kočičky postupně odchytit a díky Feliti také vykastrovat. Máme radost, že už i třetí kočička (říkáme jí Majka) byla odchycena a vykastrována. Teď bude žít spokojenější život bez nechtěných koťátek. 

PŘIBĚH č. 777 - 778
Ostrava Kunčičky - i tady jsem již kastrovali několik koček. Je zde ale stále několik nekastrovaných. Proto pokračujeme - teď přišly na řadu tyto dvě krásky.

PŘIBĚH č. 776
Ostrava - koňské stáje, kde jsme už vše vykastrovali - ale jelikož je to nekonečný příběh, s jarem se tam objevila další, odhadem půlroční, zablešená, hladová a vyhublá kočička. Po ošetření mohla být provedena kastrace. Kočička nebyla vyjmečně březí.

PŘIBĚH č. 775
Další moravská kocourek, který díky programu FELITI už nebude plodit další nechtěná koťátka.

Vložte svůj text...